Szkoda komunikacyjna
Wypadki na drogach zdarzają się stosunkowo często, wpływ ma na to niedostosowanie prędkości do panujących warunków oraz zbyt małe doświadczenie kierowców. Po takim zdarzeniu często powstaje szkoda komunikacyjna, którą chcemy jak najszybciej zlikwidować.
2018-07-31, 13:33

Co zrobić w przypadku powstania szkody komunikacyjnej?

Usunięcie szkody komunikacyjnej powstałej w wypadku samochodowym w kraju czy za granicą wymaga często pójścia krok dalej niż do ubezpieczalni. Zjawiska te coraz częściej zdarzają się ponieważ stale rośnie liczba samochodów i nowych kierowców. Na powstanie szkody ma wpływ wiele czynników, do najczęstszych z nich możemy zaliczyć zbyt dużą prędkość, niedostosowanie się do panujących warunków oraz nieostrożnej jazdy. W wielu przypadkach szkoda komunikacyjna usuwana jest w szybkim czasie. Problem pojawia się wtedy gdy kierowca, który spowodował szkodę pochodzi z innego kraju.

Co zrobić gdy przytrafi się szkoda komunikacyjna?

Szkoda komunikacyjna spowodowana przez obcokrajowca

Szkoda komunikacyjna powstała przez obcokrajowca może znacznie opóźnić proces likwidacji. Czas ten może wynieść nawet kilka miesięcy. Często dzieje się tak ponieważ sprawca wypadku jest ubezpieczony w firmie, która nie oferuje swoich usług w naszym kraju. Dobry rozwiązaniem jest zgłoszenie się do specjalisty z firmy MOTOEXPERT. Pomoże nam on w sprawnej likwidacji szkody. Dodatkowo dobry działaniem jest spisanie protokołu od razu na miejscu zdarzenia. Ponieważ ten czynnik także może wpłynąć na czas likwidacji szkody.

Szkoda komunikacyjna

KONTAKT / AUTOR
Wypadek Samochodowy
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.